Elektrochemické procesy

Dílce určené pro eloxování

Dílce určené pro eloxování

Požadavky společnosti na korozní i vzhledové vlastnosti materiálů při stále větší ekonomické dostupnosti a životnosti vedly badatele minulosti k položení základů elektrochemie (M. Faraday) a jejich postupnému uvádění do praktického života. Pro současné období technického rozvoje elektrochemických povrchových úprav je základním hybatelem základního rozvoje a aplikačních využití automobilový průmysl.

 

Dřívější, při korozní ochraně základních konstrukčních materiálů, standardně využívané monopovlaky, jsou dnes nahrazovány směsnými. Elektrochemie si našla svou cestu i do organických povrchových úprav díky metodám kataforetického či anaforetického lakování.

Nejen korozí živa je však galvanotechnika. Neopominutelnou částí elektrochemických procesů jsou i funkční a dekorativní povlaky, aplikovatelných nejen v sektoru „automotive“, ale i elektrotechnického, tiskařského, nábytkářského a dalších průmyslových oblastí.

Pro vytvoření žádoucího finálního efektu, je nutné spojení chemie se strojní částí, která chemickým přípravkům od různých dodavatelů zajistí optimální procesní fungování. Zároveň k nim dokáže povrchově upravované dílce v potřebných dávkách dopravit a následně je opět v technicky  požadovaném stavu a hygienicky i ekologicky nezávadném provedení poskytnout k dalšímu použití. Tuto strojní část pak na základě konkrétních požadavků uživatelů zajišťuje naše společnost. U jednotlivých prvků jsou využívány komponenty renomovaných výrobců s širokým servisním zastoupením nejen v Česku, ale i v místech zahraničních dodávek.

 

Otočná výsypka s cínovanými dílci k sušení

Otočná výsypka s cínovanými
dílci k sušení

Tvrdochromovací vana se založenou katodovou tyčí

Tvrdochromovací vana
se založenou katodovou tyčí

Vstupní úsek programově řízené eloxovací linky

Vstupní úsek programově řízené
eloxovací linky

Chcete více informací?

Vyplňte všechny položky formuláře a zmáčkněte odeslat.

Jméno
Kontaktní údaj
Může být email, telefon...

Váš dotaz
antispam kód jedna plus dvě rovná se...
napište slovy výsledek malými písmeny

 
GANES, s.r.o. - netkatalog.czLakovny (lakování) a galvanovny - netkatalog.cz

© GANES s.r.o.
realizace pelikanek.cz